категорії: блоґ-запис

Київська молодіжна літературна студія «Перехрестя» святкує десятиріччя

 

 

«ПЕРЕХРЕСТЯ: вибране &  friends»:

святковим концертом із музикою, поезією та фото-спогадами

київська літстудія «Перехрестя» відзначить своє десятиріччя

 

 

9 квітня 2013 року о 17-00 в Будинку письменників НСПУ (вул. Банкова, 2) на всіх учасників Київської молодіжної літстудії «ПЕРЕХРЕСТЯ», її друзів і гостей – усіх, хто цікавиться сучасною літературою та мистецькими акціями, чекає свято: відзначення десятої річниці Літстудії.

 

У програмі: давні і нові твори – поетичні й музичні, від учасників Літстудії та наших друзів, фото-спогади з історії «Перехрестя», а також святковий розіграш, сюрприз та імпровізації (заплановані і спонтанні). 

 

Керівник літстудії Вікторія Осташ підкреслює: «запрошені ВСІ-ВСІ-ВСІ, так чи інакше дотичні: учасники наших зустрічей –  найперших і найсвіжіших, планових і позапланових, робочих і святкових, домашніх і виїзних, локальних і всеукраїнських… Щасливі будемо побачити наших друзів з інших літгутірок і літтусівок. І звісно, з радістю познайомимося з новими друзями і поціновувачами!».

 

Тож відгукуйтесь і віднаходьтеся!!! ЧЕКАЄМО всіх вас на гостину (і не забувайте подарунків J!

 

Довідка: Київська молодіжна літературна студія «ПЕРЕХРЕСТЯ» виникла 2003 року за ініціативою прозаїка В’ячеслава Медвідя (житомирська школа), на той час – одного із заступників голови НСПУ. Очолила студію поетеса Вікторія Осташ.

Головні напрямки активності літстудії. Передусім це «робочі» зустрічі кожен другий вівторок щомісяця о 17 годині в Будинку письменників НСПУ (вул. Банкова, 2), під час яких зазвичай відбувається читання й обговорення творів літстудійців і гостей, погодження творчих ініціатив. Ще одна добра традиція літстудії – «чаювання в бібліотеці» під час щомісячних зібрань філії «ПЕРЕХРЕСТЯ» в дитячій бібліотеці № 9 Шевченківського району Києва,  що сприяють більш тісному спілкуванню і продуктивній творчій співпраці. Традиційними стали і творчі зустрічі літстудійців зі школярами і студентами, а також тематичні вечори і виїзні зустрічі «перехресників» з колективами інших літстудій та об’єднань.

Серед творчих здобутків літстудійців – вихід книжок, творчі зустрічі і презентації, зокрема, колективні виступи в Будинку письменників НСПУ (із моменту заснування літстудії і дотепер), Музеї Тараса Шевченка (2007, 2010), Театрі «Колесо» (2009), Музеї літератури (2013), Музеї-квартирі Павла Тичини (2013), на літературних сценах відомих книжкових виставок (серед яких – київський «Медвін», львівський Форум видавців).

 

 

 

Контакти:

моб.: 097 4300470 та 095 464 5898

e-mail: viktoriya-ostash@ukr.net