категорії: блоґ-запис

Літературний клуб «Київ ПОЕТажний» шиконув, влаштувавши корпоратив з нагоди виходу збірки поезій «Пензлі різнобарв» в ресторані «Holmes & Lady»

Літературний клуб «Київ ПОЕТажний» шиконув, влаштувавши корпоратив з нагоди виходу клубної збірки поезій «Пензлі різнобарв» в ресторані «Holmes & Lady». А всі гості заходу отримали нову збірку в подарунок!

«Пензлі різнобарв» – це вже третя поетична книжка клубу, цього разу україномовна. Клуб вирішив не економити на виданні. Тому збірка поезій «Пензлі різнобарв» вийшла у твердій палітурці, на гарному папері, зручним обсягом  (170 сторінок), а кожному віршу відведено достатньо особистого простору – щоб дихав і повноцінно жив. Говорячи без прикрас – книжка виглядає солідно. Її приємно тримати в руках, а дарувати можна з почуттям гордості.

 

Начинкою книжки займались редактори-упорядники Надія Чорноморець та Антоніна Спірідончева. Хоча збірка формувалась із поетичних добірок членів клубу, кожен твір проходив строгий «фейс-контроль». По-перше, упорядники дбали про те, щоб твори несли в собі поезію, а не були «римованими трупами», а по-друге, щоб кожна добірка якнайкраще демонструвала індивідуальність автора, адже з творчістю членів «Києва ПОЕТажного» ми знайомі добре. Тому кожна поетична добірка є також презентацією творчості автора, тим більше, що починається добірка з його фотографії. Та перш за все «Пензлі різнобарв» є розлогою презентацією всього україномовного напрямку Клубу «Київ ПОЕТажний».

 

До книжки увійшли здебільшого римовані вірші, проте є кілька добірок з піснями, вірші-експерименти, добірка з верлібрами.

 

Збірка поезій «Пензлі різнобарв» представляє поетичні добірки авторів:

Юрій Ходарченко – «Марево»

Любов Козир – «Осінні мелодії»

Антоніна Спірідончева – «Галерея жіночих портретів»

Віра Свистун – «Мереживо думок»

Михайло Хімченко – «Роздуми за кухлем пива»

Надія Чорноморець – «Доріг лабіринти, думок витинанки…»

Анна Вязьмітінова – «Душі спіральна прямота»

Богдан Головченко – «Непосередність здивувань»

Тетяна Левицька – «Долю пишуть небеса»

Ігор Сокол – «Бо існує людина, як натягнута туго струна…»

Інна Ковальчук – «Зніму цілунками омріяні слова»

Вікторія Науменко – «Мені підказали, що завтра народиться казка…»

Світлана Мулюкова – «Сузір’я любові»

Володимир Пономаренко – «Ненароком»

Лана Виноградова – «Мій коханий сеньйоре!»

Ольга Угнівенко – «Для чого живемо…»

Олег Максименко – «Щодо ревнощів»

Валентина Чайковська – «Торкаюсь розлуки руками»

Віра Кухарук – «Притишена годинників хода»

Оксана Усова-Бойко – «Перехрестя»

Олег Нікоф «Герменевтика»

 

Видавець: Друкарський двір Олега Федорова.

 

Відмітити вихід книги вирішили теж з розмахом. Корпоратив Клубу «Київ ПОЕТажний» радо прийняв ресторан «Holmes & Lady», що на Оболоні, виділивши поетам і їх гостям окрему залу. Мало того, для «Київ ПОЕТажний» було сформовано ексклюзивне меню, щоб святкувальники, які навряд чи прийшли «плотно поїсти», не витрачали час на пошуки «пива і сухариків» у великому меню ресторану.

 

Багатий інтер’єр, гарне обслуговування, обмін думками, віршами і просто радістю, «Пензлі різнобарв» на столах і в руках гостей, які гортаються, читаються, мацаються на твердість і гладкість обкладинки, набираються автографів – усе це виглядало круто! На хвилі шикування усім гостям заходу видавець подарував щойно видані книжки, хоча спочатку цього не передбачалось. Найвитриваліші поети засиділись до закриття ресторану. Словом, і книжка, і клубний корпоратив вийшли на славу. Навіть ресторану так сподобалось, що в нас попросили фото із заходу, щоб розмістити їх на своєму сайті.

 

 А хто не прийшов – заздріть! Тому що було класно! :)

Більше фото у моєму фотоальбомі на Фейсбук.

 

Олександр Тарадов

Олександр Тарадов


Володимир Пономаренко

Володимир Пономаренко


Ігор Сокол

Ігор Сокол


Вікторія Науменко

Вікторія Науменко


Олег Федоров, видавець, та Надія Чорноморець, редактор-упорядник збірки

Олег Федоров, видавець, та Надія Чорноморець, редактор-упорядник збірки


Оксана Усова-Бойко, засновник і голова Клубу "Київ ПОЕТажний" та Антоніна Спірідончева, редактор-порядник збірки

ксана Усова-Бойко, засновник і голова Клубу "Київ ПОЕТажний" та Антоніна Спірідончева, редактор-упорядник збірки
Ексклюзивне меню зі знижкою для "Київ ПОЕТажний"

Ексклюзивне меню зі знижкою для "Київ ПОЕТажний"


Літературний клуб «Київ ПОЕТажний» шиконув, влаштувавши корпоратив  з нагоди виходу збірки поезій «Пензлі різнобарв» в ресторані «Holmes & Lady»  
Літературний клуб «Київ ПОЕТажний» шиконув, влаштувавши корпоратив  з нагоди виходу збірки поезій «Пензлі різнобарв» в ресторані «Holmes & Lady»  
Наш корпоратив

Наш корпоратив