категорії: блоґ-запис

Березневі літературні записи

теґи: Антоніна Спірідончева

 

Сьогодні в мене, можна сказати, робочий день))) Є термінові речі і є запал попрацювати. Надворі пахне весною. Я знаю, це вона на мене так впливає! :)))

Я схопилась за стільки справ і проектів, що на всі не вистачає "оперативної пам’яті".:)))

    

***

ХБ мене тішить, просто лежу від сміху.
Роздивляюсь там свою статистику.
Ось цей мій пост набрав... ех!... 15978 переглядів! Ну це не піпєц?

Подскажите. Здесь фотографии вообще не вставляются? Или нужно много раз пробовать, тогда получиться?

  

*** Дізналась, що два мої вірші опубліковані в зимовому альманасі Гоголівської академії – "DigitalРомантизм".Уже скачала і почитала, цікава і різноманітна добірка творів на святкову тематику. :)))

  

Посилання на зимовий "DigitalРомантизм", в який увійшли зокрема мої два вірші "Колискова" та "Зайчисько" – я поки що не даю, тому що є вірогідність, що він переїде на зручніший для скачування сервіс. Коли переїде – тоді запощу посилання.

  

***

Коли я бачу на "Друг читача" банер своєї книжки "Бізнес-провокація", мені аж не хочеться сторінку обновлювати через деякий час. Так вона гарно виглядає з цим банером. :)))

  

***   Впонеділокзасідали в НСПУ. Це була зустріч "Перехрестя",присвячена урбаністичній поезії. Але за участю Сергія Пантюка. Тому читання віршів плавно перетекло у чаювання в його кабінеті і стратегічне планування подальшого "Віршня". :)))

  

***

  

Забула сказати: ці вихідні у мене були дуже плідні в плані попрацювати. Поки чоловік бавився з дітьми, я доробила верстку своєї наступної поетичної книги.
Як я і казала: щоб позбавитись сумнівів, що брати в збірку, що не брати – треба почати верстку)))
Вийшло 9 розділів, як і планувалось, і 192 сторінки (хоча я планувала 128, але вірші в мене тематично згруповані, тому щось виривати з теми – позбавляти її граней). Вийшла збірочка з повним спектром моїх жіночих зацікавлень: від милування природою до іронічних віршів на тему політики та економіки. Ну і звісно, кілька розділів чисто жіночої лірики і два розділи "жіночих портретів" – жінки в розквіті і малолітки.

Я казала вже, що в ідеалі, аби ця збірка відображувала один творчий виток. Але вийшло не зовсім так. Весь "хвіст комети", про який я говорила, вже в збірку упакувався. Але туди потрапили і вірші вже з наступного витка, бо їх не можна було вирвати з теми. Вони якісно інші, тонші, глибші, технічно інакші. (Це половина моїх "жіночих портретів" :))). Ну що ж, вже так і буде. :)))

Єдине, що туди не потрапило – це великі форми, і вірші з нового витка – "Людина" (який в принципі міг би стати в "малолітку") та всі мої "Афродити".

Ось так. :))) Насправді, верстка – це риска, після якої я починаю ніби з чистого аркуша, якщо не рахувати "Людини" та моїх "Афродит". Це дуже класне відчуття. :)))

Коли вийде збірка – уявлення не маю. Хотілося б в цьому році. :)))

  

***

  

Хто ще заплутався у моїй писанині? Уточнюю:
"Малолітка"-книжка і "Малолітка"-добірка – це різні речі!!!
"Малолітка"-книжка – це майбутня книжка малої прози, де сюжети крутяться навколо молодіжних проблем.
Малолітка-добірка – це добірка віршів, де лірична героїня юна і розкриває свій спосіб мислення, сприйняття, інтереси. Добірка має увійти в мою поетичну збірку, яка, як я сподіваюсь, буде наступною після "Малолітки"-книжки.
Якось так.
В Казці головна героїня – теж малолітка. Але це зовсім третя історія, прошу не плутати. :)))

***

Сьогодні знов їдемо в КПІ з поетичний десантом, але вже до інших студентів. Благо, в КПІ студентів багато :)))

Віршень триває! Детальніше про Віршень – читати ТУТ.