категорії: блоґ-запис

Підсумки літа або трошки самопіару

теґи: Антоніна Спірідончева, Бізнес-провокація, Клуб "Київ ПОЕТажний", Медвін, Пензлі різнобарв, Літстудія "Перехрестя"

Зараз буде трошки самопіару. :))) Проте я назву це "Підсумки літа".

1. На сайті "Друг читача" з’явилась нова рецензія на мою книжку "Бізнес-провокація". Називається "Чоловік в дорогому костюмі із соняхом замість обличчя – не з вашого офісу?" Я вибирала-вибирала, який би фрагмент процитувати для наглядності (бо мені там всі подобаються) і взяла оцей:

"Роман «Бізнес-провокація» допомагає остаточно зневіритись в телебаченні. А якщо серйозно, то, розкриваючи підводні течії, змушує скептично та критично дивитись на екрани та шпальти. Зрештою виявляється, що самі топ-менеджери телеканалу телевізор теж не дивляться. Чого тільки вартий епізод, в якому гендиректорка, переглядаючи вечірній ефір, зауважує, що всі політики суттєво погладшали на пиках за той час, поки вона не вмикала телевізор. І тільки потім виявляє, що в неї формат екрану виставлений кіношний, а не телевізійний.

Особисте життя топ-менеджерів теж вирує, проте виступає додатком до їх роботи, цілком від неї залежним. Тут сексуальні пригоди, переплутане по дружбі батьківство, антиконкурентні дії колишнього подружжя. Все це змальовано яскраво, з тонким гумором, та після прочитання і охолодження від сміху замислюєшся: що духовного залишається в людини після бізнесу. І тут спадає на думку, що побіжна зацікавленість героїв «Бізнес-провокації» в творчості, культурі, подорожах є не забаганкою авторської фантазії, а реальною потребою цих людей."

Повний текст можна прочитати на сайті "Друг читача" за посиланням: http://vsiknygy.net.ua/shcho_pochytaty/20650/

2. Цілісіньке літо я займалась організаційними і редагувально-вичитувальними :)) роботами стосовно моєї наступної (вже третьої) книжки "Малолітка". Усе це вже на найнайзавершальнішій стадії. Є фінальний варіант верстки, щоправда обкладинку ще домальовують, тому показати її зараз не можу.

«Малолітка» – книжка дівчача. До неї увійшли твори, в центрі яких стоїть молода людина з її внутрішнім світом, прагненням, переживаннями. Людина, яка шукає свій шлях у житті і часто впирається у закриті двері, яка залишається сам на сам зі своїми проблемами і якій доводиться бути сильною. Проблеми соціальні, зіпсовані стосунки з батьками, непорозуміння з подругами, відчуття несправедливості, викривлене бачення благополуччя. Теми здоров’я, кохання, майбутньої професії, творчості.

В книжку увійшло 11 оповідань. Нижче – ілюстрація до одного з них :)

      

 

3. Робота клубу "Київ ПОЕТажний" влітку теж була напрочуд плідною. Зібрали, відредагували, підготували до друку і вже відправили у типографію клубну поетичну збірку "Пензлі різнобарв". Я та поетка Надія Чорноморець виступили редакторами-упорядниками. Видавець – Олег Федоров. Це вже третя клубна поетична збірка, але перша українською мовою. Про дві попередні збірки "Київ ПОЕТажний" можна почитати в моїх попередніх записах.

Як виглядає сама книжка, поки що показати не можу: обкладинку ще не світили в інтернеті, тож покажу пізніше. А поки що просто фотка з літньої зустрічі клубу в бібліотеці. На цьому фото Тоня Спірідончева читає свої вірші. :)))

 

4. Про акцію на сходах Українського дому я писала у своїх попередніх постах. Атмосфера там була дуже позитивна, в такій атмосфері вселяється віра, що гуртом можна щось змінити. Крім того, там я познайомилась з багатьма цікавими людьми, яких навряд чи б зустріла десь ще.

Нагадаю, що під час акцїї була розроблена широка культурна програма: лекції, музичні та поетичні виступи. Якщо говорити особисто про мене, то я тричі побувала біля мікрофону зі своїми віршами.

5. Я подалась на конкурс "Фото+Цитата", яке проводить Львівський форум видавців на своїй сторінці в Фейсбук. Суть в тому, щоб до фото зі своєї подорожі дати цитату зі свого літературного твору. Я обрала свою подорож на Кіпр і фото того місця де богиня Афродита вийшла з моря на берег. А вірш-цитата – звісно ж, моя перша "Афродита". Переможець обирається за кількістю лайків.

Думаю, всі хто цікавиться моєю поетичною писаниною, "Афродиту" вже читали. Та якщо не читали, то вона разом з фото розміщена на конкурсній сторінці.

Коли мій чоловік глянув на це фото, то сказав, що пасувало б лінію горизонту підрівняти, бо все море переллється на берег. :))) Але ж тут справа не в морі, а у вірші "Афродита"! Конкурс-то літературний! Тож читайте вірш і, якщо подобається – лайкайте! :)))

6. І невеличкий анонс.

ПОЕТИЧНІ ВИСТУПИ НА МЕДВІНІ Один з найбільших київських книжкових ярмарків – «МЕДВІН: Книжковий світ» – відбудеться вже зовсім скоро, – 6-8 вересня.
Час роботи ярмарку: з 10:00 до 19:00.
Локація: КиївЕкспоПлаза, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки)

Зокрема в програмі:

П’ЯТНИЦЯ, 7 ВЕРЕСНЯ В літературній кав`ярні
17.00-18.00 Музично-поетичний виступ Клубу «Київ ПОЕТажний» і презентація клубного проекту «Пензлі різнобарв»

СУБОТА, 8 ВЕРЕСНЯ У літературній кав`ярні
15.30-16.30 Музично-поетичне дійство і презентація нового формату поетичного конкурсу «УРБА-ПЕРЕХРЕСТЯ» від Київської молодіжної літературної студії «Перехрестя»

Запрошуємо усіх бажаючих!!!