категорії: блоґ-запис

У Києві відбувся Міжнародний музично-поетичний фестиваль "Интереальность"

9-10 серпня Київ зустрічав учасників та гостей Другого міжнародного музично-поетичного фестивалю "Интереальность". За словами організатора фестивалю Олега Федорова, попри не надто оптимістичні очікування, пов’язані з воєнними діями в Україні, на "Интереальность" приїхали понад сотню учасників із різних регіонів України (у т.ч. з "гарячих" точок), Білорусі, Росії та інших країн.

Організатори фестивалю Олена Дараган-Сущова (Москва) та Олег Федоров (Київ) отримують диплом від журналу "Радуга".

Перший день "фестивалили" у готельному комплексі "Верховина". Відбулось підбиття підсумків інтернет-конкурсу "Интереальности" на задану тему "Есть только миг..." та вручення дипломів переможцям. Володарем гран-прі конкурсу цьогоріч став поет з Ізраїлю Віталій Заіченко. Крім символічної медалі та дипломів, коштом "Интереальности" видано його книгу "Фигура речи", яку також було презентовано.

Віталій Заіченко (Ізраїль)

 

Презентовано книгу "Есть только миг..." з віршами учасників "Интереальности". До збірника увійшли і мої поетичні твори.

Після офіційної частини відбулись численні презентації, "хуліганський" слем і "класичний" музично-поетичний вечір, після чого всі бажаючі залишились на вечерю в готелі для подальшого неофіційного творчого спілкування.


Зліва на право: Любов Томська, Олексій Осіпов, Тетяна Яровіцина, Антоніна Спірідончева

 

Зліва на право: Антоніна Спірідончева, Оксана Усова-Бойко, Марат Страковський, Ігор Годенков

 

Другий день фестивалю проходив у центрі Києва. Спочатку всі бажаючі вирушили на ексклюзивну екскурсію "Літературний Київ" з відомим києвознавцем Владиславою Осьмак. Пішохідна прогулянка від парку ім. Т.Г.Шевченка до Українського дому за цікавезними розповідями екскурсовода зайняла понад три години.

Після того учаники "Интереальности" зібралися в Маріїнському парку, щоб дати музично-поетичний концерт для киян з літньої сцени.

Антоніна Спірідончева, Алла Мигай, Василій Чернявський, Олександр Тарадов

Антоніна Спірідончева

Більше фото в моєму альбомі на Фейсбуці.