категорії: блоґ-запис

"Весна-поетеса", автограф-сесія на книжковому ярмарку Медвін

теґи: "Весна-поетеса", Антоніна Спірідончева

Весна! Вона усюди – надворі, в очах і серцях, у настрої, в почуттях і передчуттях. Прокидаються після зимового спокою у кого творче натхнення і жага діяльності, а в кого – бажання вибратись з дому, розвіятись, побувати на усіляких культурних заходах, погуляти по крамницях, накупити нових книжок і просто їх почитати.

До того ж якраз відкривається книжковий ярмарок «Медвін: книжковий світ», на якому з 8 по 11 квітня найрізноманітнішу книжкову продукцію можна придбати за цінами видавництв, потрапити на культурні заходи (безкоштовно), якими зазвичай щільно насичена програма ярмарку, поспілкуватись з авторами книжок на презентаціях та автограф-сесіях.

 

«Весна-поетеса» та «зворотній зв’язок» з читачем

 Для багатьох – не новина, що я є автором поетичної збірки «Весна-поетеса» (видавництво «Факт» – 2009р.). І мені, як автору, цікаво, хто її читає і кому вона подобається.

Збираючи по крихтах відгуки про книгу, вдалося вивести портрет свого читача, точніше, два основні портрети.

Мої поезії, написані в юному віці (а вони складають більшу частину збірки) подобаються дівчаткам, яким приблизно від 10-ти до 17-ти років. Одна мама мені в захопленні розповідала, що її 11-річна дочка переписує вірші з «Весни-поетеси» у святково-оформлені зошити своїх однокласниць, якими дівчата обмінюються у школі – досить несподіване для мене застосування моїх поезій. До речі, щось подібне проглядається в форумах та блогах, на які дівчата передруковують мої вірші, щоб проілюструвати якісь свої почуття чи враження (детально про це я писала у своїй попередній публікації).

Воно й не дивно: у поезіях висвітлені юні почуття і переживання, мрійливість, наївність, закоханість, багато сонця, квітів, зірок, природних образів. До речі, одразу запевню, що у книзі немає бруду, «відвертих сцен», лайок, яких прийнято чекати від сучасної української літератури.

Також книга подобається жінкам, які в повсякденному житті шукають світла, тепла і позитиву та/або мають справу з дівчатами-підлітками.

«Поезії Антоніни... напрочуд легкі, прозорі, мелодійні. В них пульсує Думка і живе Образ» – так охарактеризувала збірку віршів поетеса Вікторія Івченко у своїй рецензії на книгу.

 

Де узяти книгу «Весна-поетеса»

Поетична збірка «Весна-поетеса» є у продажу. Як відомо, далеко не усі книжкові магазини мають полиці з сучасною українською поезією, тому мушу перерахувати ті, в якиї є "Весна-поетеса". Книга присутня у великих книжкових мережах «Буква» (Empik), «КС» (Мережа «Книжковий супермаркет»), «Книгарня Є», «Ранок», «Читай-город» та ряді магазинів, а також в інтернет-магазинах Буга, Empik, Yakaboo.

Також є гарна можливість придбати книгу за ціною видавництва на книжковому ярмарку «Медвін» (на стенді видавництва «Факт») з 8 по 11 квітня.

 

Я особисто буду присутньою на ярмарку 10 квітня з 14.00 до 15.00 на стенді видавництва «Факт», щоб зустрітись зі своїми читачами та друзями (по-офіційному – автограф-сесія). Буду рада усім гостям, а також відгукам про книгу, висловленим мені особисто або в гостьовій книзі сайту Весна-поетеса.

 

Книжковий ярмарок Медвін проводиться в Експоцентрі «Спортивний» за адресою: вул. Фізкультури, 1, м. Республіканський стадіон (біля Планетарію) з 8 по 11 квітня.