категорії: блоґ-запис

Як ми вчора в гімназії учням вірші читали

теґи: Антоніна Спірідончева, Вікторія Івченко

  Учора (5 квітня) із самісінького ранку ми з поеткою Вікторією Івченко зустрічалися із учнями 8-х класів Гімназії № 191 на Березняках.
Читали багато віршів розповідали про себе. Спершу дітям було нецікаво – вплив загального ставлення суспільства до поезії. Але згодом розворушились. Вікторія представляла свою творчість, починаючи з ранньої і закінчуючи тими, що мають увійти до її наступної збірки "Я – Мавка", а також чимало уваги було приділено її "Гімну Лівобережжя", вже записаному на студії піснею. Я читала свої раннні вірші з моєї першої збірки "Весна-поетеса", бо знаю, що вони дітям ближчі і цікавіші, зрозуміліші, ніж поезії "старші". А також на завершення читала свої бунтарські вірші. Потім ми запропонували поспілкуватись і задавати питання. Питань було дуууже багато – цікавих, осмислених. Ми пожалкували, що взяли із собою мало книжок, бо наприкінці з’ясувалося, що чимало з присутніх хотіли мати книжку поезій. Зустріч пройшла чудово!

Вікторія Івченко

Фотографій мало, тому що мені, як виступаючій, було не зручно ходити по аудиторії, а себе сфоткати – тим більше не зручно :))