категорії: блоґ-запис

Різне постноворічне

теґи: Антоніна Спірідончева, блог

 

 • **
Мала приємну телефонну розмову з поеткою Вікторією Івченко. Виявляється, в нас із нею схожі відчуття щодо того, що будуть серйозні зміни. Ще невідомо які, але позитивні і вони – будуть. Не варто триматися за те, з чого вже виросли.
 • **
 • Lyudmyla Dobrovinska написала: Антоніно, я написала музику на Вашу поезію .
  Запишу скоро відео.
  Але я – не виконавиця. Може у Вас є знайомі виконавці ?
  Пісня без гарного виконання – просте аматорство

  Людмила Добровінська – композитор. На Ютубі можна подивитись її відеоканал

  LyudmylaD's Channel – YouTube

 • **
 • Про публікацію в дурналі "Радуга" десяти членів клубу "Київ ПОЕТажний".
  Одразу кажу, що мене в тій публікації нема, тому що я давно вже не пишу російською.  Новогодние подарки от Радуги!!! Новогодние подарки от Радуги!!! (Киевские Поэты) / Стихи.ру – национальный сервер современной поэзии

  ***
  Ось так святкує Новий рік літстудія "Перехрестя" біля інтернет-ялиночки. Насправді, в нас там зібрався дєвішнік – троє читають-співають і одна старається бути лише глядачем. Мабуть, чекає припрошень, як це часто буває, коли людина соромиться... за українським звичаєм (про який я десь читала) нібито просити треба тричі))) Але більшість святкування в реалі не поєднують з інтернет-святкуванням.   Перехресники на інтернет-ялинці – Критика і самокритика – Галерея авторів та літературних героїв -.

  ***
  Я подумала, що треба створити на ФБ фотоальбом "Мої подорожі". Принаймні, розглядаючи статистику, де це можливо, я частенько бачу заходи з Гугл на мої матеріали за пошуковим словосполученням "Антонина Спиридончева путешествия". Мабуть, затребувано.
  І викласти в цей альбом фотки не лише з тих країн, про які я писала якісь статті, але й з тих, про які я полінувалась щось писати (починаючи з 2010 року мені було в лом займатись статтями про подорожі).
  ***
  Вже кілька тижнів мені доводиться відповідати на незручне запитання "Який подарунок ти хочеш на День народження?"
  Насправді я хочу на День народження дещо фантастичне. Я хочу прокинутись і дізнатись, що моя книжка "Малолітка" вже видана. Щойно з типографії і у видавництві по телефону мені повідомляють, що лишилось єрунда – написати анонси, прокачати по інтернет-магазинах, і зробити доставки оптовим покупцям. Вітаємо, пані Антоніно! :)))
  ***
  Блог-записи, що не стосуються літератури, опубліковані тут:

    Різне постноворічне / Антонина Спиридончева / блог / Hiblogger.net

  Отівішне


  Телевізійне

  Проте першопочатково усе це пишеться на Фейсбук.
  3-9 січня