категорії: блоґ-запис

Закрутилась, забігалась...А в мене ж купа справ на книжковому ярмарку.

теґи: Антоніна Спірідончева, Київ поетажний, Літстудія "Перехрестя"

 

Тільки-но вчора закінчилась акція "Письменники атакують ВНЗ", приурочена до дня української писемності та мови, в якій я також брала участь, як треба вже бігти на книжкову виставку-ярмарку Медвін.

Кілька слів про письменницьку атаку ВНЗ. Мене вразило, наскільки різні студенти в різних вузах. Схоже, що вузи серйозно впливають на світогляд своїх студентів і сфери їх зацікавлень. Я розповідала про взаємовідносини бізнесу і творчості в київських університетах ім. М.Драгоманова, ім. Т.Г. Шевченка (Інститут журналістики) та КПІ (в КПІ була лекція спільно з досвідченим журналістом Леонідом Капелюшним). І нібито усі студенти були редакторсько-журналістсько-піаррекламістських спеціальностей, а такі різні! Це відчувалось в реакціях на підтеми, у запитаннях, у їх розповідях.

Тепер МЕДВІН! Сьогодні він стартує і триватиме до неділі. Там, як завжди, буде купа заходів від письменників і творчих об’єднань.

Запрошую усіх зацікавлених на заходи, в яких особисто я братиму участь!

 

П`ятниця, 11 листопада
14.00-15.00 Музично-поетичні читання від клубу «Киев Поэтажный» (у літературній кав`ярні)

Субота, 12 листопада
13.00-14.00 Г@Ківські читання та презентація альманаху «Г@К» (сцена «У Пегаса»)

Неділя, 13 листопада
12.00-13.00 Музично-поетичне дійство від літстудії "Перехрестя" (сцена "У Пегаса")

Протягом усіх днів:
Легка промо-акція Бізнес-провокації. А також спілкування з автором Антоніною Спірідончевою, автографи протягом усіх днів ярмарку. Покупцю книги – промо-подарунок (на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна»)

З молодіжним журналом "Стіна" у мене тривала історія стосунків, яка бере свій початок задовго до нашого особистого знайомства))) І от я знову на їх стенді зі своєю "Бізнес-провокацією"!

Цього разу засновники журналу "Стіна" презентують створені ними підручники школярів, студентів та вчителів, пов’язані з журналістикою та видавничою справою.

Зокрема:

На творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів «Створення друкованого видання з нуля. Практичні заняття». Презентує автор підручника, головний редактор Молодіжного журналу «Стіна», лауреат міжнародного рейтингу популярності «Золота фортуна» Анастасія Правдивець. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно. В рамках презентації відвідувачі отримають від Молодіжного журналу «Стіна» промо-подарунок.

Презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів «ІТ-технології та Інтернет-журналістика. Методичні рекомендації для журналістів-початківців (рекомендовано для роботи в школі)». Презентує автор підручника, координатор Молодіжного журналу «Стіна», лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi Web-Journalism Awards’09 Наталія Костилєва. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно. В рамках презентації відвідувачі отримають від Молодіжного журналу «Стіна» промо-подарунок.

Презентація історично-публіцистичного видання Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського «Обранці Кліо» для істориків, вчителів та любителів історії. Видання ви зможете отримати одразу після презентації. В рамках презентації відбудеться історична дискусія на тему «Наука і політика»
Легка промо-акція Бізнес-провокації. А також спілкування з автором Антоніною Спірідончевою, автографи протягом усіх днів ярмарку. Покупцю книги – промо-подарунок. 12 листопада 2011 року о 12-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться майстер-клас художника-моделіста Віктора Зінченко «Авто-смайл». Відвідувачі зможуть за декілька хвилин створити власний шедевр і забрати його із собою.

12 листопада 2011 року о 16-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» відбудуться слем-читання учасників конкурсу слем-поезії, а також гостей книжкового ярмарку.

 

Таким чином, я зі своєю "Бізнес-провокацією" дуже органічно вписуюсь в цю "тусівку видань для юних журналістів")))

Нагадаю:

Бизнес-провокация – это роман о топ-менеджерах и учредителях, манерах управления и принятия решений, о бизнес-процессах, а также о пиаре и журналистике. На первый взгляд, все они в романе «не от мира сего» – потому что автор над ними жестоко пошутил, но… Иногда вам будет казаться, что события происходят у вас в офисе, и с героями вы тоже знакомы.

 

Отож, ЗАПРОШУЄМО! ПРИХОДЬТЕ, БЕРІТЬ ІЗ СОБОЮ ДРУЗІВ!


Віктор Зінченко малює автомобілі.